דף הבית הוסף למועדפים שלח לחבר | יום ה' 21/11/2019
סה"כ כניסות באתר: 817004   גולשים כרגע באתר: 12
כניסה לבעלי אתרים:
 
חיפוש
חדשות האתר

®HairCity

תיקון צלקות בראש 

03-6206060


העלמת צלקות בטכנולוגיות מתקדמות

  HairCity

Hair City הינה הרשת המובילה בישראל בתחום הדמיית שיער. טיפולי שיער מתקדמים בטכניקות החדישות ביותר בעולם להעלמת צלקות!
בואו להתפנק בעולם מלא שיער ע"י צוות המומחים.

 

\


טשטוש / העלמת צלקת / מחיקת צלקות

מבצעים
סקר שבועי

hair tattoo - הדמיה לשיער

הדמיית שיער > הדמיית שיער > hair tattoo - הדמיה לשיער

 

תשתית ויסודות הדמייה לשיער

להלן תשובות לשאלות הנפוצות ביותר לגבי הדמייה לשיער

מהי הדמיית שיער?

יסוד חשוב - הדמיית שיער זוהי שיטה של החדרת פיגמנט לשכבת עור עליונה הנקראת דרמיס. שכבת העור החיצונית ביותר של הקרקפת מיועדת להכיל פיגמנט הדמייה קרוב וכתחליף לזקיקי שיער אשר משתלבים עים זקיקי השיער הטבעי. גם כאשר מתבוננים מקרוב, הפיגמנט יופיע כזקיק שיער נקודתי. לכל פיגמנט יש את הלקוח שלו, ישנם גברים עם מראה של ראש מלא שיער מגולח והצבע מתאים בקנה מידה מדוייק להפליא.

 מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך מיד

האם זה נראה אמיתי?

כמות הדמיית זקיקי השיער בקרקפת גברים רגילה הוא כ 77 מיקרומטרים בקוטר בדרך כלל. אמנם לעיטים נראה הפיגמנט קצת יותר גדול משיער אדם אמיתי, אבל כאשר מתבוננים מחמישה אינצ'ים או רחוק יותר, הגודל האמיתי בלתי נבדל מזקיקי שיער הטבעיים. לרוב, גם בני משפחה הקרובה ביותר מבצעים בדיקה במרחק 10 ס"מ לא יכולים להצביע היכן השיער האמיתי מסתיים והיכן מתחיל מיקרו פיגמנט.

 מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך מיד

הייר סימוליישן

האם צריך לגלח את הראש?

תלוי, אנו בחברת הייר סיטי רוצים להשיג תוצאה מירבית. ישנם לקוחות עם דלילות שיער מינימלית של 10 עד 25% ולהם מתאים הטיפול ללא גילוח. רוב הלקוחות עם אחוזי דלילות גבוהה או התקרחות החל מדרגה 3 יצטרכו לקצץ את שיער הראש מכיוון שזקיקי השיער המוספים אינם צומחים ומושטחים על פני הקרקפת, כך שאם לקוח עם קרחת לדוגמא יבצע את הטיפול ויאריך שיער - זה יראה לא טוב וירגישו בהבדלי הגבהים. בחלק מטיפולי הסתרת צלקת באיפור לכיסוי או כאלה עם השתלות שרוצים לשפר את המראה לא צריכים לגלח את ראשם.

 מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך מיד

בטיפול זה ניתן לבצע העלמת צלקות או טשטוש השתלת שיער?

כן. ®וירטואל הייר עוזרת באופן משמעותי לטשטש או להעלים צלקות בראש גם לאחר ניתוחי השתלות שיער.
העלמת הצלקת תלויה ברקמות הסיביות עצמן וככל שהצלקת עמוקה יותר כך קשה להעלים אותה. עם זאת, מיזוג ההדמיה עם הצלקת מעניק לעור יותר נפח וקשה מאוד להבחין שהייתה צלקת, הטשטוש בלתי מורגש ברוב המקרים. בחלקי אתר פרוסות תמונות של קומץ קטן מהלקוחות שלנו אשר עברו טיפולים בצלקות שונות להלן גלריית תמונות של אתר האינטרנט שלנו. (http://www.hair-city.co.il/גלריות-לדף-הבית-10.asp).

 מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך מיד

Filling scars pigment

כמה זמן נמשך הטיפול?

הטיפול יכול להמשך בין שני מפגשים ועד לשישה מפגשים. טיפול הדמייה יחיד נערך בין 40 דקות לשלוש שעות תוך שימוש בסטריליות גבוהה. לאחר סדרת הטיפולים הפיגמנט יחזיק במשך שנים רבות בדרך כלל (עד 5 שנים) תלוי במערכת החיסונית של אותו לקוח, אצל לקוחות מסוימים שיש להם מערכת חיסונית חזקה או שעובדים בשמש בחוץ כל זמן, ייתכן כי עליהם לבצע חידוש הדמייה מוקדם יותר. תשלום החידוש להדמיית שיער נע בין 10% ל 30% מערך דמי הטיפול הראשוני.

 מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך מיד

עם אילו פיגמנטים משמשים בטיפול הדמייה לשיער?

חברת ®Hair City משתמשת עם פיגמנטים ללא תחמוצות מתכת וללא תרכובות כימיות! הפיגמנטים מיוצרים בישראל: כחול - לבן ומופקים מצמחים ומינרלים טבעיים. השכפול הנפוץ ביותר בסולם הגוונים הוא אפור בסיסי, אותו יש להכהות במידת הצורך או להבהיר. אין ברצוננו לחשוף מידע מיותר אודות הפיגמנטים הללו ואנחנו לא רוצים לחשוף את כל סודות המקצוע למתחרים או חקיינים (פרט ללימודים או קורסים המתבצעים בסניפי הרשת).

 מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך מיד

המרכז להדמיית שיער - Hair simulation center

האם הפיגמנט עלול להפוך לכחול או לירוק עם השנים?

ברוב המקרים כל פיגמנט החודר לשכבת האפידרמיס בעור ייעלם בסופו של דבר בין 3 ל 5 שנים ואף יותר. הדהייה הינה מינימאלית ויש צורך לתחזק את הטיפול לאחר תקופה. נתקלנו בהרבה מקרים במצבים שבהם החדירו דיו קעקוע לקרקפת ולצלקות כדי לנסות לשכפל את זקיקי השיער והנזק היה בלתי הפיך. כתוצאה מכך השתנה הצבע והפך לירוק או כחול.
הסודות המסחריים שלנו הביאו אותנו להצלחה מסחררת בהתאמת הפיגמנט ואנו מרגישים שהתוצאה סיפקה את הסיכוי הטוב ביותר לטיפול קבוע ויציב לאורך זמן.

 מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך מיד

האם אפשר למחוק הדמיית שיער?

כן. הדמיית שיער או בשמה מיקרו פיגמנטציה ניתנת להסרה עם חלק ממותג הסודות המסחריים שלנו, ההסרה לא בהכרח קלה
ברוב המקרים לא בגלל הפיגמנט אלא תלויה בעומק החדירה. כמו למשל הסרת קעקוע בלייזר אלקטרו אופטי. אנו יכולים להגיד שעם המשוב שהתקבל עד כה ע"י כמות הלקוחות המבקשים להפוך את ההדמיה למצב בלתי נראה הוא פחות מאחוז אחד.

 מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך מיד

האם הטיפול כואב?

בחלק גדול מהמקרים נתקלנו בלקוחות שפשוט נרדמו בזמן הטיפול. במקרים נדירים מעטים , לקוחות חוו כאב באזורים רגישים מעל לאוזניים במהלך טיפול. זה מאוד תלוי, רוב לקוחותינו דווחו על שיעור הכאב בסולם מאחד עד עשר: 1.50 במהלך טיפול.

 מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך מיד

מהו תהליך הריפוי?

באופן כללי, ייתכן כי הקרקפת תהיינה אדמומית למשך 24 שעות לאחר הטיפול תוך נפיחות קלה. לאחר מכן, האיזור שבו הושתלו הפיגמנטים בקרקפת יתחיל להתקלף והזקיק יופיע לאחר הקילוף. משך הקילוף הוא כ ארבעה ימים ועד לשבוע, כך שאולי תרצה לחבוש כובע אך זה לא הכרחי. תהליך הריפוי המלא לוקח כשבועיים. עד אז בטוח תהיה מוכן לטיפול הבא. לא מומלץ לתתכנן טיפול ביום שלפני האירועים שחשובים לך כך שאם אתה מופיע בתעשיית הבידור, ההליך יכול להתבצע בהדרגתיות בכל פעם ואינו מורגש כמו בשלב ההחלמה. זכור, אצלנו לא מבצעים קעקוע ואתה תצטרך לעקוב ולהשמע אחר הוראות המטפל.

 מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך מיד

מה המחיר?

טווח המחיר תלוי בדרגת ההתקרחות ובשטחו של איזור הקרקפת המצריך טיפול. טווח המחירים בדרך כלל יכול לנוע מ 1,500 ש"ח עד ל 12,000 ש"ח לראש בדרגת התקרחות מס' 7 לא כולל צלקות. טווח המחירים הנמוכים הוא ללקוחות ברמת התקרחות מס 1 ו 2 שצריכים שנויים קלים בקו המתאר לשיער. השלמת מפרצים או האזורים קטנים של הוספת זקיקי הדמיה
טווח המחירים הגבוה הוא ללקוחות בדרגת התקרחות מס' 7 אשר להם נותר מעט שיער בצידי הראש . טיפול בצלקות קשה יותר לתמחר ויכול להשתנות בהתאם לכל מקרה לגופו.

 מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך מיד

מדוע פיתחו את ההדמייה לשיער?

תהליך ההדמיה לשיער פותח בבריטניה (לונדון). בחור בשם איאן סבל מהתקרחות ולאחר מות אחיו הפתאומי מסרטן פעל לפיתוח שיטה של זקיקי שיער מדומים (משוכפלים). בתחילה החל אילן רביבו (החלוץ הראשון להדמיית שיער בישראל) ניסויים על עצמו בקידמת הראש ושכלל את הטכניקה הזו באימון מיקרופיגמנטים תואמי גוון. מכיוון שאינו יכל לבצע את המשך הטיפול לבדו, הכשיר אנשי מקצוע בתחום השיער ואיפור קבוע ואלו סיימו את המלאכה בהצלחה.

 מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך מיד

מיהו הלקוח הוותיק ביותר של המרכז הישראלי להדמיית זקיקי שיער?

אילן רביבו, מנהל ושותף של חברת Hair City קבל בשנת 2007 לקוח בשם משה מירושלים אשר התעניין בטיפול הנ"ל. הלקוח הוותיק עם מיקרו פיגמנטציה ממשיך בגאווה להציג את מלאכתו של אילן.

 מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך מיד

האם אפשר לפגוש או לשוחח עם לקוחות שעברו טיפול?

ודאי! אנו מעודדים זאת כבר בפגישת הייעוץ הראשונה. לרובם, קשה מאוד לקבל החלטה המבוססת על ראיות של תמונות בלבד, ועבור אותם לקוחות חדשים הפוטנציאל להביט מקרוב באופן אישי או לחלוק חוויות זו סיבה מספיק טובה.
בנוסף, אנו מצפים מכל לקוח פוטנציאלי שעומד לעבור טיפול לתת שירות כשגריר שלנו לאחר הדמייה לשיער שבוצעה במרכז.
הפורומים והטוקבקים באתר שלנו מכילים תקנות כדי לסייע ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים לפגוש לקוחות לשעבר אשר סיימו את הטיפולים. רבים הלקוחות מעוניינים למסור את מספרי הטלפון האישי שלהם וכן את כתובות הדוא"ל שלהם, על מנת שכל לקוח פוטנציאלי יוכל לפנות ולשוחח עימם באופן פרטי.  יצירת קשר עם לקוחות  >>

 מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך מיד

מה ההבדל בין חברת הייר סיטי לחברות אחרות?

Hair City הינה החברה הראשונה אשר צועדת כמנוסה ביותר בישראל וכבר מציעה שירותי הדמיית שיער במשך שנים רבות. צוות המומחים מיומנים ומבינים את החשיבות של המראה הטבעי. האנשים המוכשרים ביותר יכולים להשתמש בסימני השירות שלנו ולבצע את השירותים הנלווים כגון "שיער וירטואלי". כל שעליך לעשות זה פשוט להסתכל על גלריית התמונות שלנו בהשוואה לחברות אחרות, לצפות בקטעי הווידאו שלנו, ותראה בעצמך! הייר סיטי הינה החלוצה בשירותי הדמייהייחודיים וטבעיים ומתגאה בגישה השמרנית שלה להשגת מראה טבעי עבור לקוחותינו.

 מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך מיד

אם אני מתחת לגיל 18?

אין קשר לגיל. ישראל היא ארץ דמוקרטית להבדיל מבריטניה ומארצות הברית. שם, מתחת לגיל 18 הסכמת ההורים או אפוטרופוס לפני שנכנסים לטיפול מחוייבת. אנו מטפלים גם במבוגרים וגם בצעירים שמרגישים ששינוי כזה יביא לתועלת.
למעשה המון גברים צעירים שסובלים במיוחד מהתקרחות או מחוסר שיער באזורי הראש.

 מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך מיד

האם אני מתאים לטיפול ואיך אני מתחיל?

תשובה: ברוב המקרים אצל גברים ונשים שיש להם נשירת שיער או צלקות בראש הם מתאימים להנהלים שלנו. לדוגמה: אם האזור הוא דליל/קירח/צלקת ישנה אפשרות לכסות אותו עם איפור אמנותי דרך הדמיית שיער או שירותי מיקרופיגמנטציה. עבורך, האלטרנטיבה הנפלאה הזו עשויה לחולל שינוי להשתלת שיער שעברת. שלח לנו תמונה ונבדוק את המצב האישי שלך.

 מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך מיד

 

רוצה לדעת עוד? השאר פרטים או חייג 2489* מכל טלפון

.

שם פרטי/שם חברה בעברית
שם משפחה
טלפון
אימייל
תחום התענינות
תוכן
כן אני מעוניין להצטרף לרשימת תפוצה
תגובות הגולשים (3)
נושא כינוי תאריך ושעה
הדמיית שיער בן 18 13/02/2013 09:50:00
סגירת מפרצים ערן 13/06/2013 16:11:00
טווח מחירים שי 14/06/2013 10:11:00
מבצעים

HairCity

מקריח? תתקשר תרוויח
המרכז להדמיית שיערחייגו מכל טל' 2489*
 
קופון מבצעים

המרכז הישראלי להדמיית שיער מבצע הנחה

תוספות שיער

הדמייה לשיער

הדמיית זקיקי שיער

 

חל איסור מוחלט להעתיק/לשכפל/לשכתב את תוכן האמור באתר או חלק ממנו ללא אישור בכתב © כל הזכויות שמורות! הפורטל הוקם ומתוחזק ע"י אילן רביבו Hair-City.co.il ~ המרכז להדמיית שיער המקורי

>לפני ואחרי - מהצד >הדמיית שיער >וירטואל הייר® >תוספות שיער >לפני ואחרי >החלקה יפנית >שיקום שיער >הדמיית שיער- יתרונות בתחום >שימור שיער >הדמיית שיער גלריות תמונות לפני ואחרי >הדמיית שיער
הדמיית שיער תוספות והארכת שיער מיקרופיגמנטציה מילוי שיער החלקה יפנית מי אנחנו
הדמיית שיער לגברים
הדמיית שיער לגברים בראשון לציון
הדמיה לשיער
הדמיית שיער לגברים
הדמיית שיער המלצה
הדמיית
הדמיית זקיקי שיער
הדמיית שיער לגבר
הדמיית שיער לנשים
שיער קורס לנשים
הדמיית שיער לנשים
הדמיית שיער
הדמיית שיער מחיר
הדמיית שיער תמונות
העלמת צלקות הדמיית שיער
hair tattoo
תוספות שיער לגבר
תוספות שיער טבעי
תוספות שיער מחירים
תוספות שיער קליפסים
הארכת שיער
הארכת שיער תמונות
הארכת שיער טבעית
הארכת שיער מחיר
הארכת שיער בלייזר
מיקרופיגמנטציה
מיקרופיגמנטציה לגברים
מיקרופיגמנטציה
קורס מיקרופיגמנטציה
מיקרופיגמנטציה מחיר
מיקרופיגמנטציה תמונות
 מיקרופיגמנטציה
 
קעקוע לשיער
קעקוע שיער - X
תמונות טשטוש צלקות
הפתרון להתקרחות
מילוי שיער
מילוי שיער דליל
מילוי שיער בקעקוע
מילוי שיער לגבר
מילוי שיער לנשים
התקרחות
מקריח
החלקה יפנית לגברים
החלקה יפנית מחיר
החלקה יפנית המלצות
החלקה יפנית תמונות
החלקה יפנית משרד הבריאות
החלקה יפנית
גבעתיים
סניפים
צרו קשר