דף הבית הוסף למועדפים שלח לחבר | יום ד' 13/11/2019
סה"כ כניסות באתר: 816621   גולשים כרגע באתר: 11
כניסה לבעלי אתרים:
 
חיפוש
חדשות האתר

®HairCity

תיקון צלקות בראש 

03-6206060


העלמת צלקות בטכנולוגיות מתקדמות

  HairCity

Hair City הינה הרשת המובילה בישראל בתחום הדמיית שיער. טיפולי שיער מתקדמים בטכניקות החדישות ביותר בעולם להעלמת צלקות!
בואו להתפנק בעולם מלא שיער ע"י צוות המומחים.

 

\


טשטוש / העלמת צלקת / מחיקת צלקות

מבצעים
סקר שבועי

מיקרופיגמנטציה

הדמיית שיער > מיקרופיגמנטציה > מיקרופיגמנטציה

רום רביבו הדמיית שיער

טיפולי מיקרופיגמנטציה – למי זה מתאים?

אחת השיטות החדשניות לטיפול בהתקרחות של זקיקי שיער בהחדרת פיגמנט היא ללא כל ספק שיטת הטיפול מיקרופיגמנטציה. באמצעות החדרת זקיקי פיגמנטים אל השכבה הראשונה של עור הקרקפת ניתן להביא למילוי שיער דליל ופתרון מלא של בעיות התקרחות ללא כל טיפול תרופתי וללא כל סיכון. למעשה, גברים רבים שכבר התנסו בשיטת הטיפול של מיקרופיגמנטציה לשיער דליל ובעיות התקרחות, יודעים לספר על הצלחה מסחררת, מהירה ויעילה, בעלויות סבירות ובאחוזי הצלחה גבוהים הרבה יותר מכל שיטה אחרת שקיימת בתחום. חשוב לציין כי מעבר להתאמה המושלמת של טיפול בהתקרחות ובשיער דליל באמצעות מיקרופיגמנטציה, השיטה יעילה ביותר גם למגוון נרחב של תופעות נוספות וביניהם טשטוש צלקות וטיפול בסימני השתלת שיער.

 

   
   

איציק התחיל את דלילות השיער שלו בגיל 19 . מצב זה צער את איציק באופן משמעותי, והוא חפש פתרון כדי להסוות את הבעיה. בשל חוסר אפשרויות מקובלות, השימוש בקונסילרים להסתיר נסיגת שיער לא היה מקובל בשום פנים על איציק. ניתן לראות בתמונות שלו לפני הטיפול איכן היו חסרים שערות. המרכז הישראלי להדמיית שיער® ביצע מיקרופיגמנטציה לקרקפת ואפשר לאיציק להחזיר לעצמו את קו השיער המקורי שלו.
שימו לב שבתמונה השמאלית "אחרי" , הקרקפת של איציק היא עדיין אדומה בעקבות הטיפול האחרון שלו.

עוד תמונות של מיקרופיגמנטציה הדמיית שיער במבט קדמי

 

מיקרופיגמנטציה – הדמיית זקיקי שיער שמשווה מראה מושלם

על מנת להבין מדוע השיטה החדשנית של מיקרופיגמנטציה עדיפה על פני כל שיטה אחרת בתחום, חשוב להכיר היטב הן את כלל היתרונות הקיימות בשיטה והן את כלל האפשרויות החלופיות הקיימות בתחום. כך למשל, טיפול בהתקרחות ובשיער דליל באמצעות השתלת זקיקי שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה מהווה למעשה את השיטה שמספקת את המראה הטבעי ביותר, תוך מינימום התעסקות או תחושות של אי נעימות. אם בעבר פתרון יעיל לבעיות התקרחות היה חבישת פאה לא נעימה או טיפולים תרופתיים, הכוללים תופעות לוואי, השיטה של מיקרופיגמנטציה אינה דורשת התערבות כירורגית ומהווה למעשה מעין איפור קבוע על עור הקרקפת.

 

   
   

מוחמד הגיע למרכז להדמיית שיער בירושלים בעקבות התקרחות בחלקו האחורי של הראש, מוחמד סבל מהתקרחות במשך יותר מ 5 שנים, וכן ניסה תכשירים שונים לכיסוי הקרחת אך ללא תועלת. מוחמד נהג להשתמש באיפור קרקפת יומיומי מדי פעם כדי לכסות את ההתקרחות שלו, ולקח לו שעה שלימה כל בוקר ליישם זאת. מיותר לומר, שזוהי השפעה משמעותית על איכותו של מוחמד מהחיים עד שהגיע לטיפול במרכז, כמו שהינכם שמים לב כמעט ולא נשאר לו שיער מאחור. מוחמד היה ב 3 פגישות טיפוליות. והפגישה האחרונה עשויה להידרש כדי לסיים את טיפולו לחלוטין, אך לעת עתה, מוחמד מאושר יותר ממה שהיה במשך השנים הללו.

עוד תמונות של מיקרופיגמנטציה במבט אחורי

 

טיפולי מיקרופיגמנטציה מבצעים רק אצל המומחים של הייר סיטי

מזה שנים שאחד ממכוני העיצוב המובילים בתחום השיער, הן בעבור נשים והן בעבור גברים הוא ללא ספק חברת הייר סיטי. שנים ארוכות של וותק וניסיון בתחום הובילו את צוות החברה המיומן להעניק טיפולים ברמה הגבוהה ביותר, ברמת דייקנות בלתי מתפשרת ובמקצועיות שאין דומה לה גם בטשטוש צלתקות. לאחרונה, חברת  הייר סיטי החלה להציע גם קורסים בשיטת מיקרופיגמנטציה, המאפשרות גם לספרים אחרים לעבור הכשרה בתחום, מה שמעיד היטב על רמת המקצועיות הקיימת אצל נציגי החברה. נציגי הייר סיטי מזמינים להגיע לאתר האינטרנט ולהבטיח לשיער שלכם את הטיפול הטוב ביותר.

 

   
   

זוהר עבר ניתוח השתלת שיער ונשארה לו צלקת לאחר הניתוח, כפי שניתן לראות בתמונה שלו לפני. בעוד הצלקת שלו עבה מאוד ולא סימטרית לא הייתה אפשרות ליצור טשטוש או מחיקה טוטאלית ב 100%, טשטוש הצלקת ע"י מיקרופיגמנטציה גרם לו להיות ממש מרוצה. ההבדל כפי שאתם רואים בצלקת עכשיו הרבה פחות ברורה. לגבי העומק הומלץ לזוהר לבצע טיפול ע"י בוטוקס או סיליקון על מנת למלא ולנפח מעט את הצלקת.

עוד תמונות של מיקרופיגמנטציה ~ טשטוש צלקות

 

 

.

תגובות הגולשים (2)
נושא כינוי תאריך ושעה
הדמית שיער קובי 04/01/2013 12:45:00
אחד שצריך לעשות אסי כהן 21/02/2013 16:31:00
מבצעים

HairCity

מקריח? תתקשר תרוויח
המרכז להדמיית שיערחייגו מכל טל' 2489*
 
קופון מבצעים

המרכז הישראלי להדמיית שיער מבצע הנחה

תוספות שיער

הדמיית זקיקי שיער

 

חל איסור מוחלט להעתיק/לשכפל/לשכתב את תוכן האמור באתר או חלק ממנו ללא אישור בכתב © כל הזכויות שמורות! הפורטל הוקם ומתוחזק ע"י אילן רביבו Hair-City.co.il ~ המרכז להדמיית שיער המקורי

>לפני ואחרי - מהצד >הדמיית שיער >וירטואל הייר® >תוספות שיער >לפני ואחרי >החלקה יפנית >שיקום שיער >הדמיית שיער- יתרונות בתחום >שימור שיער >הדמיית שיער גלריות תמונות לפני ואחרי >הדמיית שיער
הדמיית שיער תוספות והארכת שיער מיקרופיגמנטציה מילוי שיער החלקה יפנית מי אנחנו
הדמיית שיער לגברים
הדמיית שיער לגברים בראשון לציון
הדמיה לשיער
הדמיית שיער לגברים
הדמיית שיער המלצה
הדמיית
הדמיית זקיקי שיער
הדמיית שיער לגבר
הדמיית שיער לנשים
שיער קורס לנשים
הדמיית שיער לנשים
הדמיית שיער
הדמיית שיער מחיר
הדמיית שיער תמונות
העלמת צלקות הדמיית שיער
hair tattoo
תוספות שיער לגבר
תוספות שיער טבעי
תוספות שיער מחירים
תוספות שיער קליפסים
הארכת שיער
הארכת שיער תמונות
הארכת שיער טבעית
הארכת שיער מחיר
הארכת שיער בלייזר
מיקרופיגמנטציה
מיקרופיגמנטציה לגברים
מיקרופיגמנטציה
קורס מיקרופיגמנטציה
מיקרופיגמנטציה מחיר
מיקרופיגמנטציה תמונות
 מיקרופיגמנטציה
 
קעקוע לשיער
קעקוע שיער - X
תמונות טשטוש צלקות
הפתרון להתקרחות
מילוי שיער
מילוי שיער דליל
מילוי שיער בקעקוע
מילוי שיער לגבר
מילוי שיער לנשים
התקרחות
מקריח
החלקה יפנית לגברים
החלקה יפנית מחיר
החלקה יפנית המלצות
החלקה יפנית תמונות
החלקה יפנית משרד הבריאות
החלקה יפנית
גבעתיים
סניפים
צרו קשר