דף הבית הוסף למועדפים שלח לחבר | יום ד' 13/11/2019
סה"כ כניסות באתר: 816618   גולשים כרגע באתר: 10
כניסה לבעלי אתרים:
 
חיפוש
חדשות האתר

®HairCity

תיקון צלקות בראש 

03-6206060


העלמת צלקות בטכנולוגיות מתקדמות

  HairCity

Hair City הינה הרשת המובילה בישראל בתחום הדמיית שיער. טיפולי שיער מתקדמים בטכניקות החדישות ביותר בעולם להעלמת צלקות!
בואו להתפנק בעולם מלא שיער ע"י צוות המומחים.

 

\


טשטוש / העלמת צלקת / מחיקת צלקות

מבצעים
סקר שבועי

מיקרופיגמנטציה לגברים

הדמיית שיער > מיקרופיגמנטציה > מיקרופיגמנטציה לגברים

 

המרכז הישראלי המקורי מציג: הפרוייקט לטשטוש - העלמת צלקות

   

הדמיית שיער תמונות מיקרופיגמנטציה לטשטוש צלקות של השתלת שיער

 

ד.ש גבר בן 60+ מהעיר ראשון לציון עבר בשנות ה 80 השתלת שיער בבית החולים שערי צדק בירושלים, ד התחיל להקריח ולאבד שיער כשהיה בן 25 והחליט לבצע השתלה אצל צוות רופאים שעדיין לא התנסו כלל בתחום. ד סבל רבות מכאבים לאחר הטיפול הנ"ל ובמשך חודשים מוגלה ליוותה את פעציו בקרקפת. הרופאים ביצעו השתלת שיער ל ד במשך 12 שעות והבטיחו תוצאה "מדהימה" שתכלול צפיפות שיער מלאה בכל משטח הראש! לאחר שנה חזר ד לרופאים וטען כי ראשו עדיין קריח באותה מידה והשתלת השיער שביצע אצלם אינה תואמת את ציפיותיו ויותר מזה - חורים גדולים וצלקות מכערות את ראשו.

ד שילם את כל הונו על ניתוח להשתלת שיער כושל ומאוד התאכזב כשאר התוצאה בפועל הייתה נזק בלתי הפיך ~ צלקות לאורך ולרוחב הראש כולל בקודקוד וקרחת שלא כוסתה. ד היה חייב לכסות את הקרחת ואת הצלקות בראש ולחבוש פאה במשך 20 שנה כדי להסתיר את הזוועה שנוצרה ע"י צוות הרופאים.
לפני שנה, נחשף ד לאתר הייר סיטי וראה תמונות של טשטוש צלקות בראשים של גברים שעברו השתלת שיער ויצר קשר עם מומחה לטשטוש צלקות. 

חברת הייר סיטי ישראל השיקה שני סניפים חדשים בראשון לציון ובתל אביב-גבעתיים אשר מעניקים למטופלים במרכז הארץ הדמיית זקיקי שיער וירטואלי ע"י מפתחי מיקרופיגמנטציה מירושלים סנטר. אילן דניאל ורם יעניקו טיפולים בהדמיית שיער מקצועית לגברים בחדרי וי אי פי דיסקרטיים ובקומפלקסים המפוארים ינתנו שירותי תוספות שיער לנשים, החלקות שיער יפניות, תסרוקות כלה ומיקרופיגמנטציה לחתנים גברים מתקרחים אשר זקוקים למילוי הארכת תוספות שיער בראש

 

 הדור הבא של מיקרופיגמנטציה לגברים

 

תהליך מיקרופיגמנטציה תפס תאוצה רבה לאחר שהוכיח את יעילותו עבור שלל לקוחות. מיקרופיגמנטציה מאפשרת השתלה של פיגמנט טבעי לשכבת העור הראשונה הנקראת אפידרמיס לעור הקרקפת, וכך למעשה מהווה הדמיית שיער באיכות גבוהה. בעבר לא היו למכוני טיפוח בישראל את הכלים לבצע מיקרופיגמנטציה לגברים, אך כיום מדובר בחלק בלתי נפרד לגברים המבקשים לטפח ולמלא את שיערם הדליל, התקרחות, מפרצים ועוד.

מיקרופיגמנטציה לגברים אידיאלית עבור מפרצים ובעלי שיער קצוץ, וגם במגזר החרדי היא זוכה להצלחה רבה. לאחר המיקרופיגמנטציה עובר הפיגמנט יחד עם העור את תהליכי החלפת התאים, וכך מתיישב טוב יותר ומחזיק מעמד לאורך זמן רב. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי לא כל מכון מורשה ומוסמך לבצע מיקרופיגמנטציה לגברים וישנם חסרונות רבים לטיפול שאינו מופקד בידיים של אנשי המקצוע.

 שיקולים בביצוע מיקרופיגמנטציה לגברים

כאשר מבצעים מיקרופיגמנטציה יש לשים לב להדרכה אותה עובר הלקוח, לפני ואחרי הטיפול עצמו. בנוסף, אסור לעשות מיקרופיגמנטציה לגברים הסובלים מסכרת, קרישת דם, בעלי מחלות מדבקות, לבקנים, חולי אפילפסיה ועוד. מכון אשר מבצע מיקרופיגמנטציה לגברים תחת אחת מן ההגבלות הללו מסכן את עצמו ואת הלקוח. גם מבחינת משטח העבודה עצמו ישנם דגשים החשובים לביצוע מיקרופיגמנטציה, וכדאי לשמור עליהם בכל שלב. בטווח הרחוק ניתן גם לבצע תיקוני מיקרופיגמנטציה, אך גם במקרה הזה יש להישמע להוראות המטפל ולהקפיד עליהם היטב.

 אתר הבית שלכם עבור מיקרופיגמנטציה לגברים

אם אתם רוצים להיות בטוחים שטיפול המיקרופיגמנטציה שלכם יתבצע על ידי מעצב שיער מתאים, היכנסו לאתר הייר סיטי. בפורטל המוביל בישראל לכל מה שקשור לעיצוב וטיפוח השיער תמצאו מידע מלא על מיקרופיגמנטציה לגברים, ותוכלו לסנן בין ההצעות השונות. באתר מחכות לכם גם תמונות אשר ימחישו היטב את תוצאות המיקרופיגמנטציה, וכך יעזרו לכם לבחור טיפול מתאים.

האתר מהווה גם פלטפורמה מובילה למבצעים והנחות, ולכן כדאי לנצל את ההטבות באתר הייר סיטי באופן מיידי ולא להתמהמה עם מראה שיער דליל. איכות החיים שלכם מתחילה באתר הייר סיטי, וככל שתקדימו ליצור עמנו קשר כך תחושו בהבדל.

תגובות הגולשים (5)
נושא כינוי תאריך ושעה
לא יאומן אפי 19/03/2012 12:28:00
חודש בערך מור 20/03/2012 11:00:00
יצא לו פשוט מושלם אפי 26/03/2012 16:30:00
אפי, קבל תיקון מור 26/03/2012 19:02:00
עבודה פצצתית זוהר 27/03/2012 14:06:00
מבצעים

HairCity

מקריח? תתקשר תרוויח
המרכז להדמיית שיערחייגו מכל טל' 2489*
 
קופון מבצעים

המרכז הישראלי להדמיית שיער מבצע הנחה

תוספות שיער

הדמיית זקיקי שיער

 

חל איסור מוחלט להעתיק/לשכפל/לשכתב את תוכן האמור באתר או חלק ממנו ללא אישור בכתב © כל הזכויות שמורות! הפורטל הוקם ומתוחזק ע"י אילן רביבו Hair-City.co.il ~ המרכז להדמיית שיער המקורי

>לפני ואחרי - מהצד >הדמיית שיער >וירטואל הייר® >תוספות שיער >לפני ואחרי >החלקה יפנית >שיקום שיער >הדמיית שיער- יתרונות בתחום >שימור שיער >הדמיית שיער גלריות תמונות לפני ואחרי >הדמיית שיער
הדמיית שיער תוספות והארכת שיער מיקרופיגמנטציה מילוי שיער החלקה יפנית מי אנחנו
הדמיית שיער לגברים
הדמיית שיער לגברים בראשון לציון
הדמיה לשיער
הדמיית שיער לגברים
הדמיית שיער המלצה
הדמיית
הדמיית זקיקי שיער
הדמיית שיער לגבר
הדמיית שיער לנשים
שיער קורס לנשים
הדמיית שיער לנשים
הדמיית שיער
הדמיית שיער מחיר
הדמיית שיער תמונות
העלמת צלקות הדמיית שיער
hair tattoo
תוספות שיער לגבר
תוספות שיער טבעי
תוספות שיער מחירים
תוספות שיער קליפסים
הארכת שיער
הארכת שיער תמונות
הארכת שיער טבעית
הארכת שיער מחיר
הארכת שיער בלייזר
מיקרופיגמנטציה
מיקרופיגמנטציה לגברים
מיקרופיגמנטציה
קורס מיקרופיגמנטציה
מיקרופיגמנטציה מחיר
מיקרופיגמנטציה תמונות
 מיקרופיגמנטציה
 
קעקוע לשיער
קעקוע שיער - X
תמונות טשטוש צלקות
הפתרון להתקרחות
מילוי שיער
מילוי שיער דליל
מילוי שיער בקעקוע
מילוי שיער לגבר
מילוי שיער לנשים
התקרחות
מקריח
החלקה יפנית לגברים
החלקה יפנית מחיר
החלקה יפנית המלצות
החלקה יפנית תמונות
החלקה יפנית משרד הבריאות
החלקה יפנית
גבעתיים
סניפים
צרו קשר