דף הבית הוסף למועדפים שלח לחבר | יום ה' 21/11/2019
סה"כ כניסות באתר: 817005   גולשים כרגע באתר: 10
כניסה לבעלי אתרים:
 
חיפוש
חדשות האתר

®HairCity

תיקון צלקות בראש 

03-6206060


העלמת צלקות בטכנולוגיות מתקדמות

  HairCity

Hair City הינה הרשת המובילה בישראל בתחום הדמיית שיער. טיפולי שיער מתקדמים בטכניקות החדישות ביותר בעולם להעלמת צלקות!
בואו להתפנק בעולם מלא שיער ע"י צוות המומחים.

 

\


טשטוש / העלמת צלקת / מחיקת צלקות

מבצעים
סקר שבועי

התקרחות

הדמיית שיער > התקרחות

 

התקרחות

גברים הסובלים מתופעות של הקרחה נוטים לחשוב שזהו גורל משמיים, יהיו קירחים לעד וברוב המקרים בטוחים שאין פיתרון להתקרחות (למעט השתלת שיער).  התקרחות ואף דלילות שיער אצל גבר הוא עניין רגיש מאוד. רבים הגברים שמתחילים להתקרח מגיל צעיר פשוט משלימים עם המצב ומוותרים על הבלורית ופשוט עושים "גאלח" - קרחת.  אותם גברים בכלל לא מודעים לכך שישנה כיום טכנולוגיה להדמיית זקיקי שיער ע"י שיטה חדשנית ומודרנית שביכולותה לשנות את המראה ולהחזיר את השיער כמלא וטבעי באופן קצוץ - וירטואל הייר

טיפול בהתקרחות בעזרת אחת מהשיטות החדשניות בישראל (הדמיית שיער) מניבה תוצאות מדהימות ואיתה מחדירים לאזור מסוים בקרקפת פיגמנטים אשר יוצרים תחושת אשליה של שיער אמיתי. בשילוב הפיגמנט בין זקיקי השיער המקורי לבין השיער הוירטואלי מתקיים איחוד מופלא המגיע לתיאום מושלם בהחדרת ראשי מחטים זעירות השותלות פיגמנטים דומים לזקיקי שיער.

בנושא התקרחות הדבר פוגע בגבריות הרבה יותר ממה שאנשים חושבים. הדמיית שיער היא באמת פיתרון אך אינה מצמיחה שיער או מחדשת את הצמיחה, היא בסך הכל יוצרת דמוי שיער ונותנת מן אשליה בעיני המתבונן שאינו מבדיל בין השיער הצפוף הטבעי לבין מלוי ואחידות הפיגמנטים המושתלים. היתרון העצום כאן בא לידי ביטוי שהשיטה הזו מדמה שיער קצוץ הנראה טבעי בדיוק רב ללא הבדל. כבר אין את הצורך לחבוש פאה בימנו או לבצע הדבקת שיער לגברים.  טיפול בהתקרחות ע"י הדמיית שיער - מיקרופיגמנטציה לא מדובר בשום אופן בקעקוע! אלה גירוי קל על הקרקפת. בקעקועים התהליך והתוצאה הינם קבועים ואין אפשרות להסיר אותם לעולם. לעומת זאת, בהדמיית זקיקי שיער הטיפול נתפס עד לכ- חמש שנים, הוא לא קבוע, דוהה ונעלם עם הזמן. הדמייה לשיער בעזרת מיקרו פיגמנטציה מחזיקה יפה ברוב המקרים במשך שנתיים, ומכאן ואלך יש צורך בחידוש הפעולה (טיפולי תחזוקתי). מי שיחליט לא לחדש את הטיפול או לתחזק אותו, אט אט ידעך ויעלם עם התקרנות התאים.

התקרחות גברית נוגעת כמעט בכל בית בישראל וכדאי מאוד לבצע תשאול לפני כל טיפול בנשירת שיער, עד היום לא מצאו פתרון מוכח לחיזוק שורשי השיער ולצמחיה מחודשת. הפיגמנט של חברת Hair City מופק מצמחים ומנרלים טבעיים ויוצר תחושת בטחון מעבר לשינוי המרהיב המתחולל בקרקפת. החברה מעניקה תעודת אחריות למשך שנה שלימה על סדרת הטיפולים ובמשך השנתיים יש צורך לעבור טיפול תחזוקתי יחיד כדי לשמור על המראה המלא בצפיפות פיגמנט על כל איזורי הקרקפת הריקים משיער.
 

שימוש בפיגמנטים הללו ע"י טכניקה יחודית של המרכז הישראלי להדמיית שיער אפשר לומר כי מאוד דומה לאיפור קבוע, הפיגמנט המקורי מופק מהטבע ומוחדר ע"י גירוי קל במחט זעירה אל מתחת לפני העור ומתיישב בשכבה העליונה של הקרקפת (אפידרמיס). באותם מקומות שחסר בהם שיער נעשה שימוש עדין בעבודת יד כמובן להוספת זקיקי שיער בהדמיה - מילוי קרחות, סגירת מפרצים או העלמת צלקות.  מיקרופיגמנטציה למראה מושלם על פני קרחת מחייב תספורת קצוצה בצידי הראש כדי לקבל שילוב מקסימאלי עם זקיקי השיער הקיימים. ההבחנה בהבדל כמעט ואינה מורגשת. ישנם אפשרויות נוספות לבצע הדמייה לשיער טבעי בקרקפת עם שיער חלקי - מילוי זקיקי שיער. לגבי נשים עם דלילות שיער או התקרחות ניתן לראות גלריית תמונות של נשים שעברו תהליך זה כאן.

טיפול בהדמייה לשיער - מיקרו פיגמנטציה נערך בסדרת טיפולים בין 2 טיפולים ל 6 טיפולים ותלוי במצב המשטח הריק בקרקפת.  התהליך בטיפול התקרחותי הינו די מהיר וכבר מהטיפול השני נבחין בניצני הדמיה התואמים זקיקי שיער. התוצאות הסופיות מרשימות לאחר סיום סדרת המפגשים. על מנת לקבל מראה אחיד ומושלם יש לבצע את ההדמייה לשיער אצל מקצוען עם רקורד עשיר בתחום או אצל מומחה להדמיית שיער. לאחר הטיפול יש להשמע להוראות המטפל ולהגיע אחת לשנה לצורך חידוש הדמיית שיער - תחזוק ושימור הפיגמנט.
 

שם פרטי/שם חברה בעברית
שם משפחה
טלפון
אימייל
תחום התענינות
תוכן
כן אני מעוניין להצטרף לרשימת תפוצה
תגובות הגולשים (1)
נושא כינוי תאריך ושעה
יגאל ש מעון 08/04/2013 22:19:00
אילן רביבו

מומחה להדמיית שיער מאת: אילן רביבו

 

מבצעים

HairCity

מקריח? תתקשר תרוויח
המרכז להדמיית שיערחייגו מכל טל' 2489*
 
קופון מבצעים

המרכז הישראלי להדמיית שיער מבצע הנחה

הדמייה לשיער

הדמיית זקיקי שיער

 

חל איסור מוחלט להעתיק/לשכפל/לשכתב את תוכן האמור באתר או חלק ממנו ללא אישור בכתב © כל הזכויות שמורות! הפורטל הוקם ומתוחזק ע"י אילן רביבו Hair-City.co.il ~ המרכז להדמיית שיער המקורי

>לפני ואחרי - מהצד >הדמיית שיער >וירטואל הייר® >תוספות שיער >לפני ואחרי >החלקה יפנית >שיקום שיער >הדמיית שיער- יתרונות בתחום >שימור שיער >הדמיית שיער גלריות תמונות לפני ואחרי >הדמיית שיער
הדמיית שיער תוספות והארכת שיער מיקרופיגמנטציה מילוי שיער החלקה יפנית מי אנחנו
הדמיית שיער לגברים
הדמיית שיער לגברים בראשון לציון
הדמיה לשיער
הדמיית שיער לגברים
הדמיית שיער המלצה
הדמיית
הדמיית זקיקי שיער
הדמיית שיער לגבר
הדמיית שיער לנשים
שיער קורס לנשים
הדמיית שיער לנשים
הדמיית שיער
הדמיית שיער מחיר
הדמיית שיער תמונות
העלמת צלקות הדמיית שיער
hair tattoo
תוספות שיער לגבר
תוספות שיער טבעי
תוספות שיער מחירים
תוספות שיער קליפסים
הארכת שיער
הארכת שיער תמונות
הארכת שיער טבעית
הארכת שיער מחיר
הארכת שיער בלייזר
מיקרופיגמנטציה
מיקרופיגמנטציה לגברים
מיקרופיגמנטציה
קורס מיקרופיגמנטציה
מיקרופיגמנטציה מחיר
מיקרופיגמנטציה תמונות
 מיקרופיגמנטציה
 
קעקוע לשיער
קעקוע שיער - X
תמונות טשטוש צלקות
הפתרון להתקרחות
מילוי שיער
מילוי שיער דליל
מילוי שיער בקעקוע
מילוי שיער לגבר
מילוי שיער לנשים
התקרחות
מקריח
החלקה יפנית לגברים
החלקה יפנית מחיר
החלקה יפנית המלצות
החלקה יפנית תמונות
החלקה יפנית משרד הבריאות
החלקה יפנית
גבעתיים
סניפים
צרו קשר