דף הבית הוסף למועדפים שלח לחבר | יום ד' 13/11/2019
סה"כ כניסות באתר: 816618   גולשים כרגע באתר: 14
כניסה לבעלי אתרים:
 
חיפוש
חדשות האתר

®HairCity

תיקון צלקות בראש 

03-6206060


העלמת צלקות בטכנולוגיות מתקדמות

  HairCity

Hair City הינה הרשת המובילה בישראל בתחום הדמיית שיער. טיפולי שיער מתקדמים בטכניקות החדישות ביותר בעולם להעלמת צלקות!
בואו להתפנק בעולם מלא שיער ע"י צוות המומחים.

 

\


טשטוש / העלמת צלקת / מחיקת צלקות

מבצעים
סקר שבועי

הדמיית שיער המלצה

הדמיית שיער > הדמיית שיער > הדמיית שיער המלצה

הדמיית שיער המלצות

 

 

תפריט נוח: התקרחותתרופות - השתלת שיער - פיאות - פתרון עתידי - טופיק - מיקרופיגמנטציה - הטיפול - כתבה

את השיער התחלתי לאבד בגיל התיכון. העניין התחיל במיוחד להפריע לי לאחר הצבא, אז דלילות השיער כבר הייתה ממש מורגשת. עם השנים, ככל שאיבדתי יותר שיער, כך הרגשתי שנפגעו יותר חיי החברה שלי. אין מה לעשות, כשמסתכלים על בנאדם הדבר הראשון שרואים זה הפנים, ושיער דליל יוצר תדמית מבוגרת ולא אטרקטיבית בעליל. יש אנשים שיודעים להתמודד עם זה טוב, לא אני.

בעשר השנים האחרונות חיפשתי בנרות פתרון משביע רצון לבעיית ההתקרחות שלי. ביליתי בפורומים בארץ ובמיוחד בעולם במשך מאות אם לא אלפי שעות. אני מדבר על פורומים בנושאים מגוונים: החל מפתרונות תרופתיים (כדוגמת פיינסטריד/מינוקסידילותרופות חדשניות יותר), קונסילרים (טופיק, דרמ-מאטצ' וכו') פאות (במיוחד בסיסLACEעם שיער אירופאי לקבלת המראה הטבעי ביותר), השתלות שיער (FUEוכו') ופתרונות עתידיים (HMודומיו). אם להיות לא צנוע לרגע, אם הייתה תחרות בינלאומית על ידע בפתרונות התקרחות, הייתי מייצג את ישראל בכבוד רב, ואולי גם מביא איזו מדליה

התסכול הרב שלי ב- 10 השנים האחרונות של חיפושים, נבע מכך שלמרות שכביכול ישנם הרבה פתרונות בשוק, לא מצאתי עבורי שום פתרון המניח את הדעת, ואפרט:

 

ליעוץ ואבחון עם מומחה מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם

 

1. פתרונות תרופתיים: כמובן מהדברים הראשונים שניסיתי (כשעוד היה שיער רב לראשי) היו התרופות הפופולאריות מינוקסידיל ופרופסיה. בשלב כלשהו כדי לחסוך, עברתי מפרופסיה לפרוסקאר (החומר הפעיל "פינסטרייד" בריכוז פי 5 מבפרופסיה) אותו חתכתי ל-4. הטיפול התרופתי אולי עיכב במשהו את תהליך נשירת השיער, אך בגדול עדיין איבדתי כמות שיער עצומה מאז תחילת הטיפול. בקיצור, לפחות עבורי, פתרון לא יעיל כלל. בנוגע לתרופות מתקדמות יותר לטיפול בהקרחה שלא עברו אישורי FDA, לא מוכן לשים את עצמי כשפן נסיונות.

2. השתלות שיער: פרוטוקול ה- Strip מעורר בי צמרמורות עד היום כשאני חושב עליו. חשבתי על FUE, אך העניין הוא שאזור התורם שלי אינו צפוף במיוחד, והאזור הדליל גדול מדי, אין סיכוי שאוכל לקבל כיסוי טוב לקרחת במצבי, מה גם שהעלות של הטיפול גבוהה להחריד. בעיה נוספת היא שתהליך הנשירה אצלי מעולם לא פסק, כך שגם אם אקבל כיסוי סביר, המצב ימשיך להחמיר וייתכן שבתוך שנתיים-שלוש אמצא את עצמי שוב במצב גרוע. שוב, עבורי, פתרון לא יעיל.

בנושא השתלות השיער, למי שאין מספיק אזור תורם, קיימת גם אפשרות של השתלת שיער מלאכותי (קיים גם בארץ). חברה מסוימת מציעה טיפול בשם NIDO(מוצר דור שני להשתלת שיער מלאכותי, מוצר הדור הראשון נאסר לשיווק בארה"ב מחשש לנזק לקרקפת). מדובר בשערות מלאכותיות, שהחידוש בדור השני הוא שבסיס השערה המושתלת מצופה קולגן. ציפוי זה אמור לצמצם דלקות ודחיה של הגוף (מה שקרה באחוזים גבוהים במוצר הדור הראשון). ישנו מאמר מדעי שבדק את הטיפול הזה (הדור השני –NIDO), והמסקנות היו שלמרות שחל שיפור מהדור הראשון, עדיין התהליך מלווה בהצטלקות ודלקות באחוז מסוים של נקודות ההשתלה. בנוסף צריך לחזור על התהליך כל פרק זמן, מכיוון שהשערות המלאכותיות נושרות ולא מתחדשות, ובנוסף צריך לשמור על היגיינה מאוד גבוהה של הקרקפת כדי למנוע דלקות. למרות ההבטחה הקסומה של שיער בלתי מוגבל להשתלה, דרך היישום הנוכחית של הטיפול הזה השאירה בי תחושה לא טובה של מוצר בוסרי. מעט מאוד אנשים ניסו אותו בעולם (ששיתפו על כך באינטרנט) והדעות עליו חלוקות ביותר, לכן זנחתי את הרעיון.

3. פיאות לגברים (או "יחידות שיער"): נושא עליו בזבזתי שעות רבות ביותר בפורומים, במיוחד פורום אתרToplaceבארה"ב. ניתן היום לקנות פאות איכותיות ביותר, עם בסיס LACE- רשת דקיקה שקופה שלא ניתן לראות על הקרקפת, אליה שזורות השערות. בביצוע טוב, לא ניתן להבחין שלא מדובר בשיער טבעי לחלוטין שצומח מהקרקפת. הייתה תקופה ארוכה שחשבתי ללכת על הפתרון הזה, אך לבסוף זנחתי אותו. היו מספר סיבות:קודם כל מדובר במוצר יקר, בחישוב שלי משהו בסביבות 500 ₪ לחודש (ואני מדבר על מחירי הזמנה מחו"ל, לא בקניה בישראל  שזה יקר יותר). דבר שני, ההתעסקות עם זה היא גיהינום, יש אנשים מיוחדים שמסוגלים ללכת עם הדבר הזה מודבק על הראש במשך שבועיים-חודש, אני לא יכול לדמיין את עצמי עושה דבר כזה, אני מנהל אורך חיים ספורטיבי, מזיע המון, ולכן חייב תחלופה גבוהה יותר. כל הסרה של היחידה מהראש, שטיפתה, והדבקתה מחדש, זו פרוצדורה שיכולה לקחת שעה-שעתייםבקלות, ואם אתם עושים את זה פעמיים בשבוע, זה לא נעים. בנוסף לכך, תמיד יש את החשש הפסיכולוגי שהפאה תזוז על הראש (אולי כתוצאה מכך שהזעתם יותר מדי), ושאנשים יגלו אתכם. החשש הזה גורם אצל חלק מחובשי הפאות להתנהלות פאראנואידית, לא בשבילי. דבר אחרון, כמעט כל מי שדיברתי אתו בפורומים, שחובש פאה במשך כמה שנים כבר, אמר לי שזה רק עניין של זמן עד שמתפתחות דלקות באזור הקרקפת כתוצאה מהשהות הממושכת עם הדבק והפאה על הראש, ולעיתים מגיעים למצב שבו פשוט לא ניתן לחבוש את הפאה למשך שבוע כדי לתת לאזור הקרקפת להחלים. הדבר הזה הטריד אותי יותר מכל, מה בדיוק אני אמור לעשות אם איני יכול לחבוש את הפאה למשך שבוע ? להישאר בבית ? ללכת עם כובע לעבודה ? ומה אם הכובע ירד בטעות, כולם יראו קרחת. דבר אחרון, איך בדיוק אפשר להתנהג בטבעיות כשאתם עם אישה בקטע אינטימי וחובשים פאה לראשכם ? הרבה נשים אוהבות להעביר את ידיהן בתוך השיער, ואפילו למשוך, והן עלולות להרגיש את הפאה (הרשת הדקה והחיבורים עם הדבק). ונניח התחלתם לצאת עם מישהי וזה הופך לרציני, באיזה שלב בדיוק תגלו לה שכל השיער שיש לכם על הראש זה פאה שאתם מסירים כל כמה ימים, ואיך היא תגיב ? בקיצור, אם ניקח את כל החסרונות של הפאה, זה פשוט פתרון לא פרקטי כלל, פתרון מאמלל, ממש להחליף צרה אחת באחרת.

4. פתרונות עתידיים: אין ספק שבעתיד ימצא פתרון רפואי מתקדם להתקרחות. כבר 15 שנה אני שומע על פתרונות כמו Hair Multiplicationשיתנו שיער תורם אינסופי. הבעיה עם כל ההבטחות הללו שאין לדעת מתי יתממשו. כבר 15 שנה כל פעם אותה הבטחה: "תוך 5-10 שנים יוצא לשוק". בינתיים, כלום. יש כל מיני חברות שעובדות על כל מיני טיפולים חדשניים, משהייה בפורומים בנושא זה תמיד מתקבלת ההרגשה שהפתרון ממש קרוב, רק עוד חצי שנה, אולי שנה, נתחיל ליהנות מפירות פיתוחי הביולוגיה המתקדמת. בפועל, כל החברות ללא יוצא מן הכלל תקועות בשלבים שונים של הפיתוח או הוכחת יעילותו בבני אדם, כולן עדיין רחוקות מהיום בו יוכלו לצאת לשוק עם מוצר שבאמת יפתור את בעיית ההתקרחות (ועוד לא דיברנו על מחיר שניתן לעמוד בו). המסקנה היחידה שלי מכל הסיפור הזה, לא לחכות לדברים הללו, חבל על השנים שמתבזבזות.

5. קונסילרים: בלית ברירה, מכיוון שכל הפתרונות הקודמים אינם מתאימים לי, נאלצתי להשתמש בקונסילרים. בהתחלה השתמשתי במוצר בשם Dermmatch, ולאחר מכן עברתי לטופיק. טופיק הוא מוצר מצוין, נתן לי כמה שנים של שקט נפשי יחסי. אבל שוב, למוצר הזה יש בעיות: זו פרוצדורה מעצבנת לשים אותו על הראש כל הזמן, צריך לחכות אחרי המקלחת שהשיער יתייבש, ולאחר מכן לפזר אותו בעדינות בכל המקומות הדרושים, ובסוף לסגור עם ספריי. למרות טענות היצרן, המוצר הזה יורד מהראש גם לא בחפיפה, מספיק קצת גשם על הראש וזה מתחיל לרדת. זה גם יורד על הסדין בלילה, על הכרית, על כסאות עם משענות ראש. כשיש אתכם אנשים זה פשוט מביך. המוצר הזה גם לא תמיד נראה טבעי על הראש, גם אם הצלחתם להשיג התאמת צבע מאוד טובה, עדיין בתאורות מסוימות השיער עלול להראות מוזר. קרה לי לא מעט פעמים שאנשים שדיברו איתי, פתאום הסיטו את המבט שלהם כלפי הראש שלי, בשלב זה היה ברור לי שמשהו לא נראה שם טבעי (למרות שהייתי מאוד עדין עם הטופיק). דבר נוסף, בקטע אינטימי עם נשים, שוב יש חשש שישימו לב כשמעבירות את היד שם או מנשקות את הראש. בחורה אחת שהייתה איתי גילתה את זה על הראש שלי, ואומנם לא עשתה סיפור, אך זה בהחלט לא נעים.

 

ליעוץ הדמיית שיער עם מומחה מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם

 

אם לסכם את החלק הזה בו סקרתי את הפתרונות המוצעים כיום בשוק, אף אחד מהפתרונות הללו אינו מספק אותי. כדי שפתרון יספק אותי, הוא חייב לעמוד בתנאים הבאים:

כיסוי מלא של הראש. לא רוצה פתרון שעדיין ייתן לי הרגשה של מקריח.
שיראה טבעי. ברמה כזו שלא יהיה לי שום חשש מגילוי.
שיראה טוב. אני רוצה לקבל מחמאות.
זמן התעסקות מינימלי. נולדתי גבר ורוצה לחזור להיות גבר, לא רוצה להתעסק עם השיער שלי דקות ארוכות כל יום, ולהסתכל במראה בכל הזדמנות כדי לוודא ששום דבר לא השתבש. השטויות הללו דופקות את הביטחון העצמי.

התקרחות  
   

 

הדמיית שיער במפרצים - מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם


 

את נושא המיקרופיגמנטציה גיליתי לראשונה לפני מספר שנים. בחור בריטי בשם אלן היה הראשון שהמציא ויישם את השיטה הזו (בתחילה על עצמו) בקליניקה קטנה שפתח בבריטניה. המכון שלו נקרא HIS Clinicוהוא שם דבר בעולם בנושא זה. מדובר על סוג של איפור קבוע לקרקפת. בשפת העם זה נקרא "קעקוע שיער", אך לא מדובר בקעקוע, הפיגמנט מוכנס רק לשכבה החיצונית של העור (האפידרמיס) ויוצר מראה של זקיק שערה מגולחת. כאשר כל השיער מגולח, הזקיקים המלאכותיים משתלבים עם הזקיקים האמיתיים למראה שיער מלא (מתאים רק למי שרוצה ללכת עם ראש מגולח, כמובן). בקעקוע אמיתי, הפיגמנט מוכנס עד לשכבה השלישית של העור (ההיפודרמיס), ועל כן הוא גם קבוע, בניגוד למיקרופיגמנטציה שזה טיפול לא קבוע שדוהה עם הזמן ויש לחדשו.

אני זוכר שקראתי לראשונה על הטיפול בפורומים בחו"ל, ונכנסתי לאתרים שהציגו תמונות, לא הייתי בטוח שמדובר בטיפול שיראה טבעי. אחד הדברים שהטרידו אותי היה שלא ידעתי איך אראה עם ראש מגולח, כי מעולם לא ניסיתי, והטיפול הזה מחייב ללכת תמיד עם ראש מגולח (כלומר לגלח פעם ביומיים-שלושה).עם השנים הופיעו יותר ויותר מתחרים שחיקו את הפתרון של His Clinicבעולם. התחילו להופיע יותר תמונות של מטופלים, המטפלים התמקצעו יותר, והתמונות התחילו ממש לשכנע אותי. במקביל לכך, התחילו להופיע באינטרנט כל מיני תמונות זוועה של אנשים שעשו את הטיפול במקומות לא מקצועיים מספיק, וקיבלו תוצאות רעות, דברים שלעיתים לא היה ניתן להסיר גם בטיפולי לייזר רבים (בשל כניסה עמוקה מדי של המחט לעור).

רוצה הדמיית שיער מקצועית? מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם

 

עם השנים התחלתי ממש לחבב את הפתרון הזה של המיקרופיגמנטציה, כי הוא לכאורה עונה על כל הקריטריונים שפירטתי מעלה, אותם הגדרתי כהכרחיים לפתרון טוב. החשש שלי שלא אראה טוב עם ראש מגולח, נפתר בעזרת אתר אינטרנט אליו ניתן להעלות תמונות פנים, והבחור שם מדמה לכם (בעזרת תוכנת עיבוד תמונה) ראש מגולח, אהבתי את התמונות שקיבלתי. התאים לי.

בשלב מסוים שקלתי לטוס לבריטניה ל-HIS Clinicולעבור את התהליך. היו מקומות זולים יותר בעולם, אבל ההבנה הברורה שטיב תוצאת הטיפול תלוי באופן ישיר במקצועיות המכון, מנעה ממני לחשוב על חיסכון בנושא זה. העניין הוא שמדובר על מספר טיפולים שצריך לעשות (כל טיפול מוסיף עוד זקיקים, במקומות שלא טופלו בטיפול הקודם, וגם במקומות שטופלו אך הזקיק לא נקלט), ובחישוב של עלות הטיפול + שהות בבריטניה + כרטיס טיסה, הסיפור יצא ממש יקר (קרוב ל 30 אלף ₪). הייתה גם בעיה נוספת, צריך לחדש את הטיפול פעם בשנה-שנתיים, גם זה מוסיף לעלות כי צריך שוב לטוס לבריטניה ולשלם עוד כסף. בקיצור, בעייתי מדי כלכלית לפחות עבורי.

בשנה האחרונה התחלתי לראות שגם לארץ הגיע טיפול המיקרופיגמנטציה. בהתחלה זה לא עניין אותי, מכיוון שחששתי מידיים לא מקצועיות ומנוסות, והיה ברור לי שבארץ עוד לא רכשו את הניסיון המספק. במשך החודשים האחרונים התחלתי לראות כל מיני כתבות שהתפרסמו בארץ על הטיפול הזה (למשל כתבה שהתפרסמה ב Ynet), וידוענים מסוימים שעברו את התהליך בארץ וקיבלו תוצאה לא רעה (לפחות כשצופים דרך הטלויזיה). החלטתי לבדוק מיהם העסקים שנותנים את הטיפול בארץ. היה לי מאוד קשה בהתחלה להבין מה הולך ומי נגד מי. בכתבה של Ynetדיברו על בחורה בשם אתי גל, וכשסקרתי את האינטרנט קיבלתי עוד כל מני שמות: הייר-סיטי, הייר-סנטר, אקווה-קליניק... היה לי מאוד חשוב להבין למי יש הכי הרבה ניסיון, מי אמין ומי חובבן. יכול להיות שהיום קל יותר לדעת, אבל כשאני ביררתי היה מעט מאוד מידע בנושא.

 

גם אתה אחרי השתלת שיער? מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם

לפחות לפי בדיקת אתרי האינטרנט של כל העסקים הנ"ל, היה ברור מיד שלהייר-סיטי התדמית המקצועית ביותר. היו להם כמות גדולה מאוד של תמונות גדולות וברורות של לקוחות (לפני/אחרי), והתוצאות היו נראות טובות. היו גם המון תגובות של לקוחות מאוד מרוצים (כמובן לקחתי את התגובות בערבון מוגבל, מכיוון שזה מפורסם באתר העסק).

לאחר עוד בירורים מצאתי (באופן לא מפתיע)שהייר-סיטי הם הכי ותיקים בארץ בתחום, מה שהסביר את הכמות הלא מבוטלת של תמונות הלפני/אחרי שהציגו (יש להם 4 שנים ניסיון, טוב משחשבתי, אך עדיין לא 5 שנים כמו של HISClinc) הראשונים בעולם. הבנתי גם שהם הכי יקרים, אבל בנושא הזה אני מרגיש חובה לצמצם את הסיכונים למינימום, ולכן לא היה לי בכלל ספק שאם אני שוקל את האופציה הזו, זה רק אצל מי שיש לו הכי הרבה ניסיון בארץ.

התקשרתי להייר-סיטי וקבעתי איתם פגישה ביום שישי בסניף שלהם בירושלים. אני זוכר שהגעתי למקום, נשארתי עוד מספר דקות ברכב וחשבתי עם עצמי האם אני עושה צעד נכון, והאם לא נפלתי על השכל עם כל הפרוצדורה הזו. בסופו של דבר אזרתי אומץ ויצאתי, פשוט החלטתי באותו הרגע שנמאס לי לחיות בצורה שאני חי בה, והגיע הזמן לנסות פתרון דרסטי.

כשנכנסתי לסניף (סלון לשיער) פגשתי את אילן רביבו שמנהל את המקום והוא למעשה זה שהתחיל עם המיקרופיגמנטציה בישראל. בחור ממש נחמד. הוא הסביר לי שנושא השיער אצלם זה עסק משפחתי של שנים רבות. בפעם הראשונה ראיתי שם אנשים במציאות שעברו את הטיפול: לקוח של אילן שהראש שלו נראה מדהים לאחר הטיפול, ואילן עצמו שנראה בהחלט טוב, אבל קצת פחות מדהים מהמטופל שלו (בדיעבד הבנתי שהסיבה הייתה שהוא לא גילח את הראש שלו זמן רב מדי, ועל כן היה הבדל גדול מדי בין השיער האמיתי לזקיקים המלאכותיים).

 

המרכז להדמיית שיער - מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם

אחותו של אילן דניאל ישבה איתי לשיחה. מכיוון שהבנתי שהיו להם כבר הרבה לקוחות בשנים האחרונות, היה לי מאוד חשוב לשמוע ממנה על מידת שביעות הרצון שלהם מהטיפול. אמרתי לה שבסך הכל אני יכול להמשיך לחיות עם המצב הנוכחי (למרות שהוא מציק), ושאני באמת לא מעוניין לעשות משהו שיש בו סיכון, ומבחינתי סיכון זה אומר אפילו אחוז קטן של לקוחות שאינם מרוצים. אמרתי לה שהיא לא רוצה אותי בתור לקוח לא מרוצה (נוטה לעשות רעש בפורומים), ולכן חשוב שאשמע את האמת. היא הבטיחה לי שכל הלקוחות שלהם היו מרוצים עד הגג, ביניהם אנשים שהמראה החיצוני שלהם קריטי לעבודתם. היא בדקה לי את הקרקפת ואת השיער הקיים, ונתנה לי הצעת מחיר לפי מספר הטיפולים שהעריכה שאצטרך. היא הבטיחה לי שאהיה מרוצה מאוד ושאין לי סיבה לדאוג. לאחר מכן היא הסבירה לי על הטיפול: אמרה שבשלב הראשון אני אצטרך לגלח את השיער, ואז הם יצטרכו לבצע התאמת צבע, שזה תהליך קריטי כדי לקבל תוצאה טבעית. התאמת הצבע נעשית בעזרת טסט על אזור קטן בקרקפת (מדמים מספר קטן של זקיקים), ולאחר שבוע אני צריך לחזור כדי שהם יראו האם התאמת הצבע הצליחה, ואז נוכל להתחיל בטיפול. היא שאלה אותי האם אני מעוניין להתחיל באותו הרגע, ולמרות שלא באתי מוכן לכך, החלטתי ללכת על זה. השיער גולח והטסט התבצע. לאחר הגילוח אילן אמר לי שהוא רואה כבר איך אני הולך להראות לאחר הטיפול, ושזה ממש יעשה לי מהפך בחיים. לקחתי את דבריו בערבון מוגבל.

שבוע ביליתי עם הראש המגולח וללא טיפול, ואני חייב לציין שלא אהבתי את המראה הזה. השיער היה מאוד דליל למעלה, והקנה מראה מבוגר וגם לא מאוד יפה לטעמי (אין מסגרת ברורה לפנים, המצח לא נגמר, לא נראה טוב). גם הסביבה שלי הגיבה בצורה צוננת (בזמן הטיפול הייתי בין עבודות, ועל כן בזמן התהליך ראו אותי רק משפחה וחברים).

לאחר שבוע הגעתי לטיפול הראשון. אילן בדק את הטסט שעשה, והסתבר שדייק בצבע – הפיגמנטים שהחדיר בשבוע הקודם, התאימו בצבעם לצבע הזקיקים האמיתיים שעל הראש. בשלב הזה הוא התחיל בטיפול: לאחר מריחת חומר מאלחש, הוא רקח מחדש את תערובת הפיגמנטים שנתנה את הצבע המדויק עבורי, והתחיל את העבודה עם המחט החשמלית להחדרת הפיגמנט. אני חייב לציין שהטיפול אומנם מורגש, אך בהחלט נסבל. בזמן הטיפול לא הייתי שקט, ראיתי את אילן עובר עם המחט על הקרקפת בצורה עדינה, במרווחים מסוימים שידמו פיזור טבעי של זקיקים (המחט יכולה להיכנס לעומקים שונים, והוא צריך להיות עדין כדי להכניס אותה רק לשכבה החיצונית שאצלי היא מאוד דקה, כדי לא ליצור קעקוע אלא הדמיית זקיק), מידי פעם הוא חידש את תערובת הפיגמנטים. היה ברור לי לחלוטין שהגורל שלי תלוי בידי המטפל, הראש שלי הולך להראות ביחס ישר למקצועיות והניסיון שלו. בסוף הטיפול קבענו טיפול נוסף כשבוע לאחר מכן. באופן זה התבצעו מספר טיפולים (במרווחים של שבוע-שבועיים) עד לקבלת האפקט המלא.

 

 

צור קשר להדמיית שיער - מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם

אז איך החיים לאחר הטיפולים ? למרות שלקחתי את דבריו של אילן בערבון מוגבל בזמנו, הוא צדק, אכן אני מרגיש סוג של מהפך בחיי. קודם כל השיער לא מטריד אותי יותר, לא מתעסק איתו ולא חושב עליו בכלל (יוצא מהמקלחת, מעביר מגבת על הראש, ונגמר הסיפור). רק מי שעבר תהליך נשירה ארוך יבין את תחושת השחרור עליה אני מדבר. לגבי איך נראית התוצאה –ללא ספק טבעית. ראו אותי עשרות אנשים (משפחה, חברים, עבודה), אף אחד לא חושב שמדובר במשהו לא טבעי, כי זה באמת נראה טבעי. לא סיפרתי לאף אחד שאני עובר את הטיפול, התהליך היה הדרגתי מאוד (ולא התחיל ממצב קרחת מלא, אלא רק דלילות גבוהה) ואף אחד לא שם לב לכך שהקרקפת שלי באופן איטי מתמלאת בזקיקים מדומים חדשים.

לא פחות חשוב מכך שהתוצאה יצאה טבעית, היא יצאה יפה. כמות המחמאות שקיבלתי על המראה שלי בתקופה של החודש לאחר הטיפולים, שווה בערך לכמות המחמאות שקיבלתי בנושא המראה החיצוני ב-10 השנים האחרונות. זה פשוט שיפור ענק לטובה ממה שהיה קודם. זה מצחיק שאנשים שבשבוע הראשון לאחר גילוח הראש נתנו לי תגובה צוננת (לפני שהחל הטיפול), פתאום לאחר מספר טיפולים החמיאו לי.

בחיי, אני האמנתי שארגיש כמו שאני מרגיש כיום רק לאחר שיגיע פתרון ה- HM. פשוט לא יאמן

אני יודע שמי שקרא את מה שכתבתי בטח מאוד רוצה לראות תמונות לפני/אחרי שלי. אני לא מעוניין לצרף אותם לכאן מכיוון שהתמונות בשילוב הטקסט יכולים לפגוע באלמוניות שלי. כמו שאמרתי הטיפול נראה טבעי לעיני כל, ואני מעוניין לשמור על האשליה. תמונות הלפני/אחרי שלי נמצאות פה למעלה באתר הייר-סיטי, ביחד עם התמונות של שאר המטופלים.

לסיכום, אני מאחל לכל אחד מכם לעבור את החוויה המשחררת שאני עברתי.מי שחושב לעבור את זה גם, הדבר היחידי שחשוב לבדוק קודם זה איך תראו עם ראש מגולח. אם זה הולם אתכם, לכו על זה, לא תתחרטו. בנוגע להיכן לעשות,יש להייר-סיטי מתחרים זולים יותר שצצו עם הזמן, לי אישית אין ניסיון איתם. שכל אחד יעשה את השיקולים שלו. אני רק יכול להגיד שבמהלך השהות שלי בהייר-סיטי, ראיתי מטופלים שהגיעו לאילן שהציל אותם מנזקים שנעשו במכונים אחרים (לא יודע אילו). תעשו את הברורים שלכם היטב.

בהצלחה!

אין להעתיק, לשכפל, לשכתב כל הזכויות שמורת © הייר סיטי - כותב מטופל: גל רביד

קישורים: הדמייה לשיער   תיקון הדמיית שיער  

 

מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם - הדמיית שיער הסבר

 

תגובות הגולשים (11)
נושא כינוי תאריך ושעה
הדמיית שיער -המלצות יאיר 29/08/2012 08:44:00
איזה נחת לראות המלצה שכזו עמוס 20/09/2012 20:12:00
תודה וסגור עניין יוחאי 19/11/2012 12:24:00
כן זה ממש מעצבן ויקטור 23/12/2012 14:23:00
ניסיון11 מאיה ניסיון 10/02/2013 13:21:00
מפרצים ניר 06/04/2013 22:24:00
אתה תותח ליאון 10/05/2013 16:11:00
ספסיב ישה 12/05/2013 16:00:00
מפורסמים שמואל גדסי 23/05/2013 15:35:00
צלקות בראש לירן 13/06/2013 15:46:00
כהן דינה 06/12/2014 19:03:00
מבצעים

HairCity

מקריח? תתקשר תרוויח
המרכז להדמיית שיערחייגו מכל טל' 2489*
 
קופון מבצעים

המרכז הישראלי להדמיית שיער מבצע הנחה

תוספות שיער

הדמיית זקיקי שיער

 

חל איסור מוחלט להעתיק/לשכפל/לשכתב את תוכן האמור באתר או חלק ממנו ללא אישור בכתב © כל הזכויות שמורות! הפורטל הוקם ומתוחזק ע"י אילן רביבו Hair-City.co.il ~ המרכז להדמיית שיער המקורי

>לפני ואחרי - מהצד >הדמיית שיער >וירטואל הייר® >תוספות שיער >לפני ואחרי >החלקה יפנית >שיקום שיער >הדמיית שיער- יתרונות בתחום >שימור שיער >הדמיית שיער גלריות תמונות לפני ואחרי >הדמיית שיער
הדמיית שיער תוספות והארכת שיער מיקרופיגמנטציה מילוי שיער החלקה יפנית מי אנחנו
הדמיית שיער לגברים
הדמיית שיער לגברים בראשון לציון
הדמיה לשיער
הדמיית שיער לגברים
הדמיית שיער המלצה
הדמיית
הדמיית זקיקי שיער
הדמיית שיער לגבר
הדמיית שיער לנשים
שיער קורס לנשים
הדמיית שיער לנשים
הדמיית שיער
הדמיית שיער מחיר
הדמיית שיער תמונות
העלמת צלקות הדמיית שיער
hair tattoo
תוספות שיער לגבר
תוספות שיער טבעי
תוספות שיער מחירים
תוספות שיער קליפסים
הארכת שיער
הארכת שיער תמונות
הארכת שיער טבעית
הארכת שיער מחיר
הארכת שיער בלייזר
מיקרופיגמנטציה
מיקרופיגמנטציה לגברים
מיקרופיגמנטציה
קורס מיקרופיגמנטציה
מיקרופיגמנטציה מחיר
מיקרופיגמנטציה תמונות
 מיקרופיגמנטציה
 
קעקוע לשיער
קעקוע שיער - X
תמונות טשטוש צלקות
הפתרון להתקרחות
מילוי שיער
מילוי שיער דליל
מילוי שיער בקעקוע
מילוי שיער לגבר
מילוי שיער לנשים
התקרחות
מקריח
החלקה יפנית לגברים
החלקה יפנית מחיר
החלקה יפנית המלצות
החלקה יפנית תמונות
החלקה יפנית משרד הבריאות
החלקה יפנית
גבעתיים
סניפים
צרו קשר