דף הבית הוסף למועדפים שלח לחבר | יום ה' 21/11/2019
סה"כ כניסות באתר: 817005   גולשים כרגע באתר: 14
כניסה לבעלי אתרים:
 
חיפוש
חדשות האתר

®HairCity

תיקון צלקות בראש 

03-6206060


העלמת צלקות בטכנולוגיות מתקדמות

  HairCity

Hair City הינה הרשת המובילה בישראל בתחום הדמיית שיער. טיפולי שיער מתקדמים בטכניקות החדישות ביותר בעולם להעלמת צלקות!
בואו להתפנק בעולם מלא שיער ע"י צוות המומחים.

 

\


טשטוש / העלמת צלקת / מחיקת צלקות

מבצעים
סקר שבועי

גלריות לדף הבית

הדמיית שיער > גלריות תמונות > גלריות לדף הבית

הדמייה לשיער בקרקפת גברים

תמונות הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה

שרון בחן את כל האפשרויות והחליט שהדמייה לשיער היה הבחירה הטובה ביותר בשבילו. שרון אוהב מאוד את המראה החדש שלו והוא הגיע למרכז להדמיית שיער דרך חבר שלו שביצע את הטיפול אצלנו. 

למרות ששרון היה חפץ להישאר עם שיער ארוך הוא שוכנע שיותר מתאים לו לקצץ וללכת על מראה אחיד. במשך 4 טיפולים סיים שרון את הליך ההדמייה לשיער. ניתן לראות כי בתמונות "לפני" שלו. השיער היה דליל ולא מלא ובתמונה שלאחר הטיפול נראה כאילו ישנו שיער מלא וצפוף באותו מקרם אחיד. "אני מרוצה מאוד מהתוצאה ולא פחות מהשירות ! מי שחושש לבצע את הטיפול מוזמן לפנות אלי לנייד או לבוא לראות אותי במציאות. אני גר באשדוד" 

 

 הדמיה לשיער - השלמת זקיקים

תמונות הדמית שיער מיקרופיגמנטציה

דודי החל לאבד את השיער שלו בחלק העליון של הראש כשהוא רק ​​בן 21. דודי החליט לברר על השתלת שיער בעבר אך ירד מהרעיון, הוא היה חובש כובעים ברוב הזמן ולא היה לו ביטחון עצמי לאחר ששערו התדלל. האפקט שנוצר לדודי לאחר סדרת הטיפולים מרשים מאוד למרות שבתמונה נראה כי הקרקפת עדיין אדמומית. אך האדמומיות נעלמה לאחר יממה והוא מאושר מהתוצאה. לצפיה בהמלצה של דודי ניתן ללחוץ כאן

 

הדמיה לשיער - איפור קרקפות

תמונות הדמיית זקיקי שיער מיקרופיגמנטציה

"בסופו של דבר רואים תוצאות מדהימות! אחרי נסיונות רבים בטיפול נגד התקרחות שלא עבדו כראוי, היה פשוט יותר לחשוב אל טיפול אלטרטיבי ללא פשרות! הגורם לבחירת הטיפול עם אפשרות לשינוי מהותי אפשר לי לחזור ולחייך"
לאחר הפגישה הראשונה של ניר במרכז אצל דניאל רביבו עשה תיאום ציפיות לסגנון שבקש ועכשיו ממש מרוצה מהתוצאות.

 

הדמייה לשיער - הדמיית זיפים

תמונות הדמית זקיקי שיער מיקרופיגמנטציה

ניב הגיע למרכז להדמיית שיער שלנו בראשון לציון מהעיר אילת. קו השיער הקדמי שלו התחיל להיות דליל והפריע לו מאוד. כל דרגת ההתקרחות של ניב היא ברמה 2 ומה שהיה נדרש הוא טיפול סדרתי של שלושה מפגשים. כפי שניתן לראות בתמונה אחרי מימין שצולמה לאחר טיפול, הקרקפת מעט אדמדמה אך טיפולו הושלם בהצלחה. ניב מרוצה מאוד מהתוצאות וממליץ עלינו גם בוידאו. לצפיה בהמלצה ניתן ללחוץ כאן

 

הדמייה לשיער -

דודו הדמיית שיער

דודו איבד חלק מהשיער שלו בקדמת הראש. כדי להילחם בתופעה, הוא היה מורח על השיער שלו כמויות גדולות של ג'ל תוך הארכה מוגזמת של שיער טבעי דליל וניסה להסתיר את ההתקרחות.
דודו בן 40 מודה שהוא מעולם לא חשב לקצץ את השיער שלו ושילך בתספורת כזו קצוצה, אבל אחרי שביקר באתר שלנו ופגש כמה מהלקוחות שלנו, דודו כל כך התרשם והחליט לבצע את טיפולי הדמייה לשיער במרכז הגדול.

בהופעתו של דודו במרכז ובפגישת היעוץ רצה לוודא כי המראה הקצוץ יחמיא לו וביקש לשרטט קו שיתחום לו את המסגרת. נציין בזאת שדודו מאוד מרוצה מהתוצאות שלו ואפילו רשם המלצה בכתב.

 

המלצה

לכבוד: המרכז להדמיית שיער

הגעתי לאילן בסניף ראשל"צ כדי לקבל חוות דעת על העניין. מהתחלה הוא נתן לי הרגשה שיש לי עסק עם אדם מקצועי! קיבלתי הסבר מפורט על התהליך ועל תיאום הציפיות לאחר שסגרתי על הטיפול נוכחתי לדעת שגם הטיפול מקצועי מאוד התוצאה מדהימה, מי שמתבונן בראש שלי לא מרגיש שבוצע בו הדמיית שיער.

מומלץ בחום אילן אדם מדהים מקצועי והשירות במקום מושלם

דודו  052-4555585

הדמייה לשיער בהיר - בלונד שטני

תמונות הדמיית זקיקי שיער מיקרו פיגמנטציה בהירה

ג'סי חשב איך לכסות את ההתקרחות שלו ברמה שלא יבחינו כלל ומיותר לומר שפנה למכון אחר והתרשם לא לטובה בלשון המעטה..

לג'סי היו 4 פגישות במרכז הישראלי בראשון לציון. וחסרה לו עוד פגישה אחת בלבד כדי לסיים את הטיפול לחלוטין עם פינישים אחרונים, למרות שלעת עתה, ג'סי והדס חברתו מאושרים מאפקט התוצאה הלא מוגמרת.

המלצה

"לאחר חיפוש מאוד ממושך, ארוך ויגע הגענו בסוף לאילן. מצאנו מקום עם נשמה ומקצועיות! התוצאות נראות כבר אחרי הטיפולים הראשונים. והתוצאה הסופית מדהימה !! באמת תודה על הסבלנות החיוך והמקצועיות. לכל אלה שעדיין מחפשים/ תוהים אפשר להפסיק לחפש ופשוט לבוא ולראות בעצמכם ! ניתן גם לראות את התמונות של ג'סי באתר! שוב תודה !! בברכה, הדס וג'סי".  

 לצפיה בהמלצה נוספת בכתב ניתן ללחוץ כאן

 

הדמייה לשיער כהה -

תמונות הדמיית זקיקי שיער כהה מיקרו פיגמנטציה

איציק סבל מדלילות שיער במפרצים בחלקו הקדמי של הראש בצורה מתונה, המצח היה זוהר והסתובב עם שיער די ארוך בתחילה. הוא בדק את כל האופציות האפשריות: השתלת שיער, הדבקת שיער, טופיק וקונסילרים וכו'... הטלאים הקטנים בהתקרחות אצלו התפשטו במהירות וכתוצאה מכך נשירת השיער המתקדמת שאתם רואים כאן הלכה וגברה. איציק ביקר במרכז במשך חמישה מפגשים בסך הכל והוא מרוצה מאוד מהתוצאה. " לא תמצאו בשום מקום מטפלים כאלה! שירות מהסרטים ותוצאות מרהיבות. זה הנייד שלי"  -לצפיה בהמלצת וידאו ניתן ללחוץ כאן

 

הדמייה לשיער

תמונות הדמיה לזקיקי שיער מיקרופיגמנטציה

 און בחר להגיע למרכז כדי לטפל באיזור הדליל בשערו. לאחר תקופה ממושכת של מריחת ליפסטיק על הקרקפת החליט און שכדאי לו יותר לבצע הדמיית שיער. מסגרת השיער אצן און מלאה מספיק ולא היה צורך לבצע את הטיפול בקו המתאר.  אך עם זאת, היה הבדל משמעותי בקודקוד מעבר למסגרת שתחמה את הראש. און חשש נורא בתחילה והיום אינו משתמש יותר בליפסטיק. "לא רציתי לבצע את הטיפול אצל אף אחד אחר חוץ מאילן! הייר סיטי- לא טעיתי 

 

 

עוז. לעוז הייתה דבוקה פיאה במשך המון שנים על ראשו אשר ביצע אותה אצל אלברט מחולון. בעבר ביקר אצלנו עוז ובירר עד לפרטים הקטנים בתהליך הדמיית שיער והיה משוכנע כי יום אחד יעשה את זה. המהפך שעוז חווה לאחר טיפולי הדמיית שיער במרכז הרים לו את הביטחון בצורה משמעותית והיום הוא שמח ומבסוט.

 

תמונות הדמיה למילוי זקיקי שיער מיקרופיגמנטציה

שלומי הוא אחד הלקוחות הוותיקים ביותר במרכז להדמית שיער בסניף ירושלים. לשלומי הייתה בעיית דלילות קטנה יחסית בקרקפת אשר טושטשה ע"י מיקרו פיגמנטים זעירים.

 

 

מוריס החליט לבצע את הטיפול שלו במרכז להדמייה לשיער אצל אילן משום שבדק כמה וכמה מקומות ולא התרשם כל כך. התמונה כביכול מתראת את התוצאה אך עדיין לא סיים מוריס את סדרת המפגשים. ישנו צורך ליצור אפקט מטושטש בצידי הראש ולמזג את הפיגמנטים עם זקיקי השיער הטבעייים שלו

 

תמונות הדמייה לזקיקי שערות מיקרו פיגמנטציה

אני יודע שיש המון אנשים בעולם שיעשו הכל כדי לשמור שלא תהיינה להם התקרחות. רק אני מבין באמת מה עניין הגדול הזה - קרחת.  אני אישית חושב שראש קירח ומבריק נותן מראה מבוגר או לחלופין חולה. בכוונה צילמו אותי בכיוון הזה כדי להמחיש בתמונות איך נראיתי קודם לכן ואיך אני היום.

 

"הפתרון היצירתי הזה שינה לי את החיים ותוך כדי הטיפול הבנתי שלוקח שבריר שניה או פספוס קטן אחד ואתה יכול פשוט לעשות קעקוע במקום הדמיית שיער! אני רוצה לומר שזכיתי להיות מטופל אצל הגדול ביותר בישראל והוותיק ביותר."

 

 בס"ד

Hair City - גם אני עשיתי טיפול בזקיקי שיער אצל אילן רביבו בסניף ראשל"צ. הגעתי דרך המלצה של חבר. על הפגישה הראשונה עם אילן גיליתי בחור נפלא, אמין, שירותי. מקום איכותי ואסטתי. על איכות לא מתפשרים

בברכה, אורי מונרוב 

 

בס"ד

מכתב תודה!!!

לכבוד המרכז הישראלי להדמיית זקיקי שיער הייר סיטי.

ברצוני להודות על היחס המקצועי האישי והמסור על האדיבות והסבלנותשאני מקבל במהלך הטיפול. על כך שבכל זמן שאני מתקשר כדי להתייעץ או סתם לשאול שאלה הקשורה לטיפול יש תמיד אוזן קשבת שעונה על כל שאלה ושאלה, גם אם זה לא בשעות העבודה המקובלות.

למרות הסקפטיות שלי בתחילת הדרך , כבר בטיפול השלישי התוצאות מדהימות ואני מרוצה מאוד!!! אמשיך להמליץ עליכם בחום רב לכל המעוניין. ובמיוחד לך אילן רביבו מספר 1.

המון המון תודה מקרב לב.

שרון כהן, העוגן נס ציונה 

 

 

הי, שמי נעם משה ויש לי רק דבר אחד לומר לכם: מי שמתקרב אלי לראש אפילו במרחק של סנטימטר לא מבחין שעשיתי משהו מלאכותי! רוצים לפגוש אותי? חייגו-  

 

 

תיקון הדמיית שיער

לכבוד הייר סיטי hair city המרכז הישראלי להדמיית שיער לאילן

תודה רבה מקרב לב על תשומת הלב ועל הטיפול המסור ועל היחס החם בעת הטיפול. אני שמח לדעת שיש אנשים טובים מעבר למקצוע! לדעת כאשר הגעתי אליך בלחץ ופאניקה לאחר הדמיית שיער כושלת שעברתי בצפון (בית שאן) קיבלתה עליך פרוייקט לתקן לי את הראש ובזה מודה אני לך בשנית. הרבה הרבה תודה מעומק לבי, תמיד אזכור את מה שעשיתה בשבילי.

בתודה חנטל פלאפון: 

 

 

 

שם פרטי/שם חברה בעברית
שם משפחה
טלפון
אימייל
תחום התענינות
תוכן
כן אני מעוניין להצטרף לרשימת תפוצה
תגובות הגולשים (9)
נושא כינוי תאריך ושעה
אפשר לפגוש מקסים 11/01/2012 21:31:00
זהו זה יוני 10/02/2013 22:20:00
הדמיית שיער ניסן 11/02/2013 11:44:00
הדמיה פיני 11/02/2013 22:43:00
מהר מאוד רמי 25/02/2013 12:27:00
שאלה דילן 05/04/2013 14:55:00
אני שואל ישה 24/04/2013 07:24:00
הדמיית שיער דליל מיקו 14/06/2013 10:13:00
תמונות יפות צבי 19/06/2013 12:56:00
מבצעים

HairCity

מקריח? תתקשר תרוויח
המרכז להדמיית שיערחייגו מכל טל' 2489*
 
קופון מבצעים

המרכז הישראלי להדמיית שיער מבצע הנחה

הדמיית זקיקי שיער

 

חל איסור מוחלט להעתיק/לשכפל/לשכתב את תוכן האמור באתר או חלק ממנו ללא אישור בכתב © כל הזכויות שמורות! הפורטל הוקם ומתוחזק ע"י אילן רביבו Hair-City.co.il ~ המרכז להדמיית שיער המקורי

>לפני ואחרי - מהצד >הדמיית שיער >וירטואל הייר® >תוספות שיער >לפני ואחרי >החלקה יפנית >שיקום שיער >הדמיית שיער- יתרונות בתחום >שימור שיער >הדמיית שיער גלריות תמונות לפני ואחרי >הדמיית שיער
הדמיית שיער תוספות והארכת שיער מיקרופיגמנטציה מילוי שיער החלקה יפנית מי אנחנו
הדמיית שיער לגברים
הדמיית שיער לגברים בראשון לציון
הדמיה לשיער
הדמיית שיער לגברים
הדמיית שיער המלצה
הדמיית
הדמיית זקיקי שיער
הדמיית שיער לגבר
הדמיית שיער לנשים
שיער קורס לנשים
הדמיית שיער לנשים
הדמיית שיער
הדמיית שיער מחיר
הדמיית שיער תמונות
העלמת צלקות הדמיית שיער
hair tattoo
תוספות שיער לגבר
תוספות שיער טבעי
תוספות שיער מחירים
תוספות שיער קליפסים
הארכת שיער
הארכת שיער תמונות
הארכת שיער טבעית
הארכת שיער מחיר
הארכת שיער בלייזר
מיקרופיגמנטציה
מיקרופיגמנטציה לגברים
מיקרופיגמנטציה
קורס מיקרופיגמנטציה
מיקרופיגמנטציה מחיר
מיקרופיגמנטציה תמונות
 מיקרופיגמנטציה
 
קעקוע לשיער
קעקוע שיער - X
תמונות טשטוש צלקות
הפתרון להתקרחות
מילוי שיער
מילוי שיער דליל
מילוי שיער בקעקוע
מילוי שיער לגבר
מילוי שיער לנשים
התקרחות
מקריח
החלקה יפנית לגברים
החלקה יפנית מחיר
החלקה יפנית המלצות
החלקה יפנית תמונות
החלקה יפנית משרד הבריאות
החלקה יפנית
גבעתיים
סניפים
צרו קשר